October 8, 2009

(nareszcie) Nowa kolekcja i ...nowy sklep!

Mina modelki mówi sama za siebie. Po ponad miesięcznym opóźnieniu wreszcie jesteśmy (w miarę) gotowi. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej odsłony jesienno-zimowej kolekcji Celapiu na sezon 2009/10!
Jako pierwsze prezentujemy nowe Foksy - w nowych kolorach i wielkościach, pięknie sfotografowane podczas naszej ostatniej sesji w bardzo zróżnicowanych stylizacjach. Jako uzupełnienie tej kolekcji proponujemy rękawiczki i mitenki, wśród których znajdziecie parę premierowych modeli, z których jesteśmy szczególnie dumni.
A teraz niespodzianka i zarazem wyjaśnienie przyczyny opóźnienia: na degustację zapraszamy do naszego nowego, świeżo otwartego sklepu internetowego! Mamy nadzieje, że przeglądanie i zamawianie naszych projektów będzie teraz jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a poprzez możliwość dokonywania płatności on-line czas realizacji będzie jeszcze krótszy niż do tej pory.
Na wszystkich, którzy odwiedzą sklep Celapiu w najbliższych dniach i będa na tyle dociekliwi, by poszperać nawet wśród najdalszych sklepowych półek, czeka nagroda w postaci przedsmaków nowych linii akcesoriów, które będziemy stopniowo wprowadzać do sprzedaży tej jesieni i zimy. Warto też trzymać rękę na pulsie, ponieważ prawie codziennie będzie się pojawiać w sklepie jakaś nowość!

Zapraszamy!

Sklep Celapiu: http://www.celapiu.pl/s/2 comments:

Zorica-Filzlaus said...

Ich bin BEGEISTERT!
Tolle Idee.

vascs said...

hello,
where can i buy one of those gorgeous scarfs ?